Centrum Kosmetologii UMB – innowacyjność w promocyjnej cenie

22.02.2023 14:45
    Szanowni Państwo,
    przypominamy o możliwości poprawy codziennego  wyglądu i nastroju w szarej przedwiosennej rzeczywistości w Centrum Kosmetologii UMB w którym od prawie 10 lat wykwalifikowani kosmetolodzy – pracownicy Wydziału Farmaceutycznego oferują szeroki wachlarz zabiegów na twarz, ciało i dłonie.
    • Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00 oraz w soboty 9.00-13.00  w funkcjonującym Gabinecie przy ul. Akademickiej 3 (budynek Domu Studenta nr 1).

Zbliżająca się powoli wiosna oraz Dzień Kobiet  zainspirowały nas do wprowadzenia od 23 lutego do 11 marca 2023 r. 20% promocji na wszystkie zabiegi.

Szczególnie zachęcamy do skorzystania z innowacyjnego, bardzo polecanego przez dermatologów i kosmetologów, zabiegu wodorowego oczyszczania skóry i poprawy jej kondycji. Zabieg jest w 100% bezbolesny.

Zabieg dedykowany jest nie tylko Paniom, Panowie na Was również czekamy.

Informacje szczegółowe o zabiegach w Centrum Kosmetologii UMB znajdą Państwo na stronie UMB https://www.umb.edu.pl/wf/centrum_kosmetologii oraz na Facebooku.

Telefoniczny kontakt w sprawie umawiania się na zabiegi (85) 7485821 lub 604 345 862

Serdecznie zapraszamy  -  Pracownicy Centrum Kosmetologii UMB