• Ostatnia zmiana 30.09.2019 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

    Dotychczasowi Dziekani

    1. prof. dr hab. Władysław Gałasiński - 1977 - 1984
    2. prof. dr hab. Ryszard Farbiszewski - 1984 - 1990
    3. prof. dr hab. Krzysztof Worowski - 1990 - 1996
    4. prof. dr hab. Ryszard Farbiszewski - 1996 - 1998
    5. prof. dr hab. Maciej Szmitkowski - 1998 - 2002
    6. prof. dr hab. Jerzy Pałka - 2002 - 2008
    7. prof. dr hab. Elżbieta Skrzydlewska - 2008 - 2016
    8. prof. dr hab. Wojciech Miltyk - 2016 - 31.05.2019
    9. prof. dr hab. Katarzyna Winnicka - 1.06.2019 - 30.09.2019
    10. prof. dr hab. Wojciech Miltyk - 1.10.2019 -