• Ostatnia zmiana 14.01.2022 przez Zakład Anatomii Prawidłowej Człowieka

Rok akademicki 2021/2022

Informacja dla studentów I roku kierunku ANALITYKA MEDYCZNA

Pierwsze ćwiczenia z anatomii rozpoczynają się dnia 23.02.2022r. (środa) w salach Zakładu Anatomii
    Prawidłowej Człowieka UMB (wejście od ulicy Mickiewicza) o godzinie 14:00.

wykład

godz. 13:00 - 13:50

ONLINE

ćwiczenia

godz. 14:00 - 16:15

sale ćwiczeniowe Zakładu Anatomii Prawidłowej Człowieka (wejście od ul. Mickiewicza)

• Na zajęciach obowiązuje biały fartuch i zmiana obuwia ORAZ ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ - MASECZKA OCHRONNA oraz RĘKAWICZKI JEDNORAZOWE.
    • Obecność na wykładach i ćwiczeniach jest obowiązkowa.
    • Na poszczególne ćwiczenia obowiązuje znajomość materiału przedstawiona w planie zajęć (dotyczy to także pierwszych ćwiczeń).

Z uwagi na obecną sytuację zagrożenia epidemicznego, prosimy o punktualność na zajęciach
    i bezwzględne przestrzeganie zasad zawartych w Regulaminie. W szczególności:

- środki ochrony osobistej (maseczka ochronna zakrywająca usta i nos oraz rękawiczki jednorazowe),

- dezynfekcja rąk przed wejściem na sale ćwiczeniowe,

- studenci z objawami infekcji nie mogą uczestniczyć w zajęciach.