Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Głosujemy na budynek Wydziału Nauk o Zdrowiu.
  • Ostatnia zmiana 12.11.2012 przez Medyk Białostocki

Głosujemy na budynek Wydziału Nauk o Zdrowiu

Nowoczesny budynek Wydziału Nauk o Zdrowiu został nominowany w konkursie na „Ulubieńca Polski”, czyli najciekawszy i najlepszy obiekt architektoniczny w kraju, zrealizowanych w latach 2000-2012.

Budynek wydziału rywalizuje ze 119 obiektami z całej Polski, które zostały wybrane przez jury spośród ponad tysiąca realizacji zgłoszonych przez architektów. Prócz Wydziału Nauk o Zdrowiu w Białymstoku o głosy walczy jeszcze siedziba biblioteki Politechniki Białostockiej.

Konkurs organizuje branżowy portal Architektura-murator. Głosować można do 19 listopada. Ideą rywalizacji jest promowanie najlepszych osiągnięć w dziedzinie architektury krajowej.

Tu można oddać głos na budynek wydziału: http://architektura.muratorplus.pl/zycie-w-architekturze/2012/plebiscyt-na-ulubienca-polski-2000-2012_77147.html

bdc