• Ostatnia zmiana 27.08.2020 przez Medyk Białostocki

Najnowsze wiadomości

Prof. Flisiak: Nie boję się koronawirusa, boję się zachowań ludzi

Światowa pandemia koronawirusa zatrzymała wszystko. Rozlewa się tylko strach. Najpierw w Chinach, teraz we Włoszech, Hiszpanii czy USA.

Collegium Floridum!

W interentowym głosowaniu społeczności akademickiej zdecydowano, że dawny budynek Oranżerii Branickich będzie nosił nazwę Collegium Floridum.

To jeden z elementów obchodów 70-lecia UMB

Diagności laboratoryjni - ludzie z drugiej linii

Diagności laboratoryjni do tej pory bardzo rzadko byli pokazywani w telewizji. Pandemia koronawirusa spowodowała, że teraz wszystkie oczy są zwrócone właśnie na tę grupę zawodową.

Aula Alumnów w budowie

Prace przy sali, w której skupiona będzie historia naszych absolwentów, są już w zaawansowanym stanie. Skute są stare tynki, wykonano nowe instalacje elektryczne. Na jesień wszystko ma być gotowe.

Powstaje Polska Platforma Medyczna

Polska Platforma Medyczna to próba skupienia w jednym miejscu całego dorobku naukowców z kraju. Pomysł powstał w Bibliotece Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i zdobył 37,2 mln zł na realizację w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

• Baner miejsc na twoją reklamę.      Logotyp 60 lat UMB.      Logotyp Młody Medyk.