Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. 20 lat działalności Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB.
  • Ostatnia zmiana 10.12.2019 przez Medyk Białostocki

20 lat działalności Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej UMB

Od 20 lat bazą kliniczną Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim UMB jest Specjalistyczna Lecznica Stomatologiczna Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku Sp. z o.o.

Obchody jubileuszu spółki zostały zainaugurowane uroczystym spotkaniem 9 listopada w restauracji Centrum Astoria, które uświetniła obecność reprezentacji władz uczelni.

Rok 2019 jest rokiem szczególnych jubileuszy społeczności akademickiej związanej z dydaktyką stomatologiczną Uniwersytetu Medycznego. W tym roku obchodzimy zarówno 50-lecie dydaktyki stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, jak i 20-lecie działalności obecnie funkcjonującej bazy klinicznej dydaktyki stomatologicznej.

bdc