Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Immatrykulacja studentów.
  • Ostatnia zmiana 05.11.2019 przez Medyk Białostocki

Immatrykulacja studentów

Tradycyjnie podczas inauguracji nowego roku akademickiego ślubowanie składają studenci, który podczas postępowania rekrutacyjnego na I rok nauki osiągnęli najlepsze wyniki.

Studenci, którzy wzięli udział w uroczystej immatrykulacji:

- Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii i Oddziałem Nauczania w Języku Angielskim: Kierunek lekarski - Frankowska Sara; Kierunek lekarsko-dentystyczny - Aleksandra Kamionowska i Wiśniewski Patryk; Techniki dentystyczne - Andrzejuk Aleksandra.

- Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej: Analityka medyczna – Damian Fiedoruk; Farmacja - Julia Milewska; Kosmetologia – Natalia Siedlikowska;

- Wydział Nauk o Zdrowiu: Biostatystyka – Ewelina Kulikowska; Dietetyka - Monika Kamińska; Elektroradiologia - Julia Żukowska; Fizjoterapia - Monika Drozdowska; Logopedia - Natalia Klebus; Pielęgniarstwo - Wiktoria Artemiuk; Położnictwo - Izabela Halicka; Ratownictwo medyczne - Mateusz Puławski; Zdrowie publiczne - Magda Siergiejuk.

- Studenci I Szkoły Doktorskiej UMB: w dyscyplinie nauk medycznych - lekarz Krzysztof Drygalski; w dyscyplinie nauk farmaceutycznych - mgr Monika Grabia; w dyscyplinie nauk o zdrowiu - mgr Joanna Bielecka

Opr. bdc