• Ostatnia zmiana 26.06.2018 przez Medyk Białostocki

Naj… naj… na WNoZ

Rozdano statuetki w plebiscycie na „Najlepszego asystenta WNoZ 2018” oraz „Najsympatyczniejszego studenta WNoZ 2018”.

To już szósta edycja tego konkursu. Zasady są niezmienne. Na asystenta głosują studenci, zaś najsympatyczniejszego żaka wybierają nauczyciele z wydziału oraz pracownicy dziekanatu. Głosowania odbywają się za pośrednictwem internetu, a wszystkie głosy są później weryfikowane. Nagrody wręczono 17 kwietnia podczas rady wydziału.

W kategorii nauczycielskiej pierwsze trzy miejsca: Dorota Jankowska (Zakład Statystyki i Informatyki Medycznej), Bożena Kirpsza (Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego), Lech Trochmimowicz (Zakład Pielęgniarstwa Chirurgicznego).
    Wśród studentów: Urszula Kraskowska (dietetyka), Angelika Brzósko (pielęgniarstwo), Amanda Augustynik (fizjoterapia).

Wszyscy laureaci otrzymali nagrody od sponsorów konkursu.

Ten konkurs stał się impulsem w kolejnej rywalizacji: na najlepszego nauczyciela akademickiego UMB, pod patronatem rektora (wraz ze stosowną nagrodą finansową), w podziale na poszczególne wydziały, studenci wybierają swoich ulubieńców. Nagrody wręczane są również przez żaków podczas dorocznej uroczystości wręczenia nagród rektorskich.

bdc

• Baner miejsc na twoją reklamę.      Logotyp 60 lat UMB.      Logotyp Młody Medyk.