Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Razem podbijemy świat - wystąpienie prof. Christiana Manegolda.
 • Ostatnia zmiana 16.10.2012 przez Medyk Białostocki

  Razem podbijemy świat - wystąpienie prof. Christiana Manegolda

  Reprezentuję Wydział Medyczny Uniwersytetu Medycznego Mannheim w Heidelbergu. Wydział ten trzy lata temu zdecydował się razem z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku współpracować w akademickich i naukowych projektach.

  Mój osobisty kontakt i przyjaźń z obecnym rektorem tego uniwersytetu prof. Jackiem Niklińskim trwa już 10 lat . Spotkaliśmy się pierwszy raz w Heidelbergu i od tego czasu współpracujemy  przyjacielsko i z sukcesami. Mogę zapewnić, że współpraca z bardzo doświadczonymi kolegami i przyjaciółmi z Uniwersytety Medycznego w Białymstoku jest na wysokim poziomie i to zarówno na polu klinicznej praktyki, jak i nauk takich jak biologia molekularna. Ta współpraca jest obecnie doceniana na świecie i ta akceptacja wzrasta o czym mogę was zapewnić.

  Wierzę, że studenci będę wybierać Białystok jako miejsce  nauki, bo tu mogą liczyć na wysoki poziom edukacji. To czas by życzyć wam powodzenia , sukcesów i wszystkiego najlepszego w nadchodzących miesiącach i latach.

   

  Prof. Christian Manegold - kieruje Kliniką Nowotworów Klatki Piersiowej na Oddziale Chirurgii w Interdyscyplinarnym Centrum Leczenia Nowotworów w Centrum Medycznym w Mannheim Uniwersytetu w Heidelbergu

 • 70 LAT UMB            Logotyp Młody Medyk.