• Ostatnia zmiana 24.05.2017 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

  XV Podlaski Festiwal Nauki

  W dniu 18 maja 2017 r. w ramach Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki odbyły się Dni Otwarte na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

  Wydział Farmaceutyczny z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej zorganizował na ten dzień szereg warsztatów laboratoryjnych.

  Zajęcia te przygotowały:

  Zakład Farmacji Monitorowanej, Zakład Syntezy i Technoogii Środków Leczniczych, Zakład Biochemii Farmaceutycznej, Zakład Chemii Medycznej, Zakład Biologii, Samodzielna Pracownia Biotechnologii, Zakład Farmacji Stosowanej, Zakład Farmakognozji, Samodzielna Pracownia Kosmetologii, Samodzielna Pracownia Analizy Leków, Zakład Tokstkologii, Zaklad Chemii Leków, Zakład Immunologii, Zakład Chemii Organicznej, Zaklad Diagnostyki Pediatrycznej, Zakład Diagnostyki Biochemicznej, Zakład Diagnostyki Hematologicznej, Zakład Laboratoryjnej Diagnostyki Klinicznej, Zakład Fizjologii i Patofizjologii, Samodzielna Pracownia Biofarmacji.

  W warsztatach brały udział uczniowie z: II Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku, XI Liceum Ogólnokształcącego  w Białymstoku, I Liceum Ogólnokształcącego Społecznego w Białymstoku, I LIceum Ogółnokształcącego w Ełku, Liceum Ogółnokształcącego w Ciechanowcu, Gimnazjum Nr 3 z Grajewa.

   

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zadjęć: