• Ostatnia zmiana 11.01.2019 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

Szanowni Państwo,

w imieniu Pana Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – prof. dr hab. Edwarda Szłyka oraz Komitetu Organizacyjnego konferencji serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XIII Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2019 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Bachotek k. Brodnicy.

Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.

W związku z tym wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia wraz z ulotką z załącznika potencjalnie zainteresowanym odbiorcom, szczególnie doktorantom, młodym pracownikom naukowym (do 35 roku życia), studentom posiadającym aspiracje naukowe, przedstawicielom kół naukowych, opiekunom i promotorom doktorantów.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie internetowej: http://www.ksd.umk.pl.
    W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: ksd@umk.pl.

Komitet Organizacyjny KSD

Wydział Chemii,
    Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------