• Ostatnia zmiana 30.09.2022 przez Dziekanat Wydziału Farmaceutycznego

20 kwietnia 2022 r. o godz. 9.00 w Sali wykładowej nr 2 (Aula Mała) Euroregionalnego Centrum Farmacji rozpocznie się doroczna sesja naukowo-sprawozdawcza uczestników Studiów Doktoranckich na Wydziale Farmaceutycznym z Oddziałem Medycyny Laboratoryjnej UMB.

Celem sesji będzie nauka zarówno prezentowania wiedzy na określony temat, jak i wyników badań własnych Doktorantów, a także zdobywanie umiejętności zadawania pytań oraz udziału w dyskusji.

Ogólne zasady sesji naukowo-sprawozdawczej:

• doktoranci IV roku – powinni zaprezentować wyniki badań własnych,
    • wszyscy doktoranci powinni zadawać pytania i aktywnie uczestniczyć w dyskusji podczas sesji.

Program sesji

Sesja naukowo - sprawozdawcza uczestników Studiów Doktoranckich

W dniu 31 marca 2021 r., w Euroregionalnym Centrum Farmacji, odbyła się coroczna sesja naukowo - sprawozdawcza uczestników Studiów Doktoranckich na Wydziale Farmaceutycznym z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Sesję prowadziła kierownik Studiów Doktoranckich – prof. dr hab. Małgorzata Brzóska. Na początku sesji głos zabrał Dziekan Wydziału Farmaceutycznego z Odziałem Medycyny Laboratoryjnej – prof. dr hab. Wojciech Miltyk. W sesji uczestniczyli również: Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału – dr hab. Katarzyna Socha, Prodziekan ds. Studenckich – dr Anna Gromotowicz-Popławska i Prodziekan Kolegium Nauk Farmaceutycznych – dr Bartłomiej Kałaska oraz Promotorzy Doktorantów.

Celem sesji była nauka prezentowania wiedzy na określony temat oraz wyników badań własnych doktorantów, a także zdobywanie i doskonalenie umiejętności zadawania pytań i udziału w dyskusji merytorycznej.

Doktoranci IV roku przedstawili kompleksowe wyniki badań będących przedmiotem prac doktorskich. Po każdej prezentacji odbyła się żywa dyskusja z udziałem Doktorantów i kadry naukowej Wydziału. Poziom merytoryczny przedstawionych prac był bardzo wysoki.
    Gratulujemy Doktorantom i Promotorom.