Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Szpital dziecięcy z nagrodą .
 • Ostatnia zmiana 13.05.2016 przez Medyk Białostocki

  Szpital dziecięcy z nagrodą

  Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny w Białymstoku został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej i uzyskał certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.

  Nagroda ta promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające na rynku medycznym. Certyfikat, ustanowiony przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości, otrzymują podmioty wyróżniające się wysoką jakością świadczeń, nowoczesnym modelem zarządzania i troską o budowanie jak najlepszych relacji z pacjentami. Z 50 zgłoszonych placówek wyróżnienia otrzymało ledwie 7. Każdy z kandydatów musiał przejść dwuetapowy proces certyfikacyjny. Oceniany był przez ekspertów: naukowców oraz praktyków branży medycznej i zarządzania publicznego. Nasz szpital otrzymał także wyróżnienie specjalne - „Grand Quality” dla tych spośród certyfikowanych placówek, które uzyskały najwyższą liczbę punktów rankingowych w danej edycji programu.
  Wręczenie certyfikatów odbyło się 22 marca 2016 r. podczas uroczystej Gali Finałowej w Auli Collegium Novum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

  bdc

 • 70 LAT UMB            Logotyp Młody Medyk.