Salezjańskie Liceum z Sokołowa Podlaskiego w Centrum Symulacji Medycznych UMB

23.03.2019 14:45

22 marca 2019 roku Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku odwiedzili maturzyści z Sokołowa Podlaskiego.

Wzięli udział w warsztatach ratowania życia, zajęciach praktycznych z symulacji medycznej, a także zapoznali się z tajnikami nauczania stomatologii.

W zajęciach uczestniczył również Sławomir Gadomski, Wiceminster Zdrowia i Artur Kosicki, Marszałek Województwa Podlaskiego.

Relacja z wizyty na stronie Licem z Sokołowa Podlaskiego

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa V. Wsparcie dla obszaru zdrowia, działanie 5.3 Wysoka jakość kształcenia na kierunkach medycznych.