Spotkanie dotyczące Szkoły Doktorskiej na UMB

15.05.2019 14:29

15 maja 2019 o godzinie 15:00 w Aula Magna UMB odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące Szkoły Doktorskiej na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.   Poprowadził je prof. dr hab. Adrian Chabowski, Prorektor ds. Studenckich. Uczestnikami spotkania były również: prof. dr hab. Barbara Mroczko, Pełnocmocnik Rektora ds. Szkoły Doktorskiej, prof. dr hab. Małgorzata Brzóska i dr hab. Beata Wojszel  z Rady Programowej Szkoły.

Szkoła Doktorska na UMB to między innymi: indywidualny plan badawczy, obowiązkowa ocena śródokresowa a także stypendia dla wszystkich doktorantów.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu.

Przypominamy, że osoby ubiegające się o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej zobowiązane są do dokonania rejestracji elektronicznej i złożenia dokumentów w terminie: 10.06.2019r. - 21.06.2019r.

Więcej informacji w zakładce Rekrutacja_do szkoły doktorskiej

Znajduje się tam również Regulamin Szkoły Doktorskiej.

Zapraszamy!