• Aktualności

  Kolejne akcje wspierające leczenie dr Karola Szafranka

  20.02.2020 14:07
  Autor: Administrator UMB

   

  Szanowni Państwo,

  Informujemy, że planowane są kolejne akcje wspierające leczenie dr Karola Szafranka:

  1. DNI OTWARTE CSM- odbędą się w dniach od 17 lutego do 28 lutego. Warunkiem uczestnictwa jest wpłacenie minimum 10 zł na oficjalnej stronie internetowej zbiórki https://zrzutka.pl/juvtyt i przedstawienie dowodu wpłaty poprzez okazanie maila potwierdzającego wpłatę (ekran smartfona lub papierowy wydruk).

  Szczegóły: https://csm.umb.edu.pl/aktualnosci/pomoc-dla-dr-karola-szafranka/

  Dodatkowo:

  Zakład Symulacji Medycznych, prof. Włodzimierz Łuczyński w ramach akcji zbierania funduszy na leczenie dr Karola Szafranka oferuje:

  • interaktywną prezentację symulatorów wysokiej wierności w tym noworodka, niemowlęcia, dziecka i dorosłego - uczestnictwo możliwe bez względu na wiek czy wykształcenie (ta część programu nie dotyczy studentów VI roku wydziału lekarskiego ponieważ było to zrealizowane na zajęciach w Zakładzie)
  • symulację wysokiej wierności z wprowadzeniem i omówieniem (scenariusz internistyczno-pediatryczny) - w zespole wymagana jest przynajmniej jedna osoba z wykształceniem lekarskim lub student wydziału lekarskiego.
  •  

  Propozycje terminów: środa, czwartek i piątek (19-21 lutego) godz 12.00. Czas trwania zajęć - 1.5 godziny. Liczebność grupy: min 5 - max 10 osób.

  Zapisy - CSM (Technicy):

  telefon: (85) 686 52 40

  e-mail: csm@umb.edu.pl

   

  2. KIERMASZ CIAST ORAZ ZABAWA FANTOWA- odbędzie się 25 lutego, w 4 lokalizacjach: Pałac Branickich, Collegium Universum, Euroregionalne Centrum Farmacji, Wydział Nauk o Zdrowiu. Osoby chcące wspomóc akcję fantami lub deklaracją upieczenia ciasta proszone są o kontakt z Biurem Promocji i Rekrutacji: brip@umb.edu.pl, 85 748 5473, 85 748 5472

  Fanty można przynosić do Biura Promocji i Rekrutacji- lewe skrzydło Pałacu Branickich, parter.

   

  3. CHARYTATYWNY MARATON SALSATION- odbędzie się 11 marca o godzinie 19:00, w hali sportowej UMB (ul. Wołodyjowskiego 1). Salsation® to połączenie treningu funkcjonalnego i tańca, są to zajęcia przeznaczone dla każdego, bez względu na wiek czy płeć. Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy Salsation- Agnieszka Chwiedosik, Aaron Karczewski oraz Marta Jemielity.  Cegiełki są rozprowadzane przez Doktorantów w Zakładzie Bromatologii UMB (ECF III piętro). Będą też dostępne na kiermaszu ciast w dniu 25.02.2020. Po maratonie odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród. 

   

   

  Zachęcamy do udziału!

   

  Powrót