• Aktualności

  Anglojęzyczna wyszukiwarka kontaktów UMB już działa

  26.02.2021 11:24
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Miło nam poinformować, że została uruchomiona anglojęzyczna wersja wyszukiwarki kontaktów naszej Uczelni. Wyszukiwarka jest dostępna przez stronę anglojęzyczną Uczelni w zakładce Contact i jest dostępna pod linkiem:

  https://www.umb.edu.pl/en/contact_search_engine

   

  Wyszukiwarka poprawi komfort funkcjonowania na naszej Uczelni anglojęzycznym pracownikom, doktorantom, studentom jak też partnerom zagranicznym. Będą oni mogli sprawnie wyszukać kontakty do pracowników Uczelni zarówno na komputerze stacjonarnym, w laptopie czy też na telefonie komórkowym.

  Podobnie jak w polskojęzycznej wyszukiwarce, będzie można wyszukać rekordy wg filtrów: pracownik (imię i/lub nazwisko), jednostka w której osoba jest zatrudniona, budynek, telefon lub alfabetycznie. Dodatkowo, będą sukcesywnie uzupełniane informacje o znajomości języków obcych przez pracowników Uczelni. Już w najbliższym czasie, w przypadku potrzeby skontaktowania się z daną jednostką organizacyjną Uczelni, będzie można sprawdzić, którzy z pracowników tej jednostki mogą komunikować się w języku angielskim lub innych językach obcych.

  Prosimy o sprawdzenie poprawności swoich danych. Jeżeli dane w wynikach wyszukiwania są nieaktualne lub niekompletne lub zaistnieje potrzeba uzupełnienia informacji o znajomości języków obcych, prosimy o informację na adres: dane.teleadresowe@umb.edu.pl

  Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu pt. „Welcome to Medical University of Bialystok. Rozwój potencjału instytucjonalnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku kluczowym etapem wdrożenia strategii umiędzynarodowienia”, nr umowy o dofinansowanie: PPI/WTP/2018/1/00034/U/001, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy - Welcome to Poland realizowanego w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.

   

  Zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki.

   

  Biuro Promocji i Rekrutacji

  Dział Współpracy Międzynarodowej

  Webmaster

   

   

  Program jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt pozakonkursowy pt. Podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy - Welcome to Poland realizowany w ramach Działania określonego we wniosku o dofinansowanie projektu nr POWR.03.03.00-00-PN14/18.

   

  Powrót