Ambasador Kanady z wizytą na UMB

23.06.2021 19:25

23 czerwca 2021 roku, władzom Uczelni i Wydziału Lekarskiego złożyła wizytę Pani Ambasador Kanady - Leslie Scanlon.

Spotkanie dotyczyło przede wszystkim studiów English Division, których uczestnikami jest grupa studentów z Kanady. Rozmawiano również o potencjalnej współpracy w ramach kształcenia i dydaktyki. Pani Ambasador zwróciła szczególną uwagę na piękną lokalizację Uczelni i infrastrukturę Uniwersytetu.

W spotkaniu wzięli udział: Rektor UMB prof. Adam Krętowski, Dziekan Wydziału Lekarskiego prof. Irina Kowalska oraz Prodziekan ds. Rozwoju Wydziału i Nauczania Anglojęzycznego prof. Tomasz Hryszko oraz Małgorzata Kuczyńska - specjalista ds. gospodarczych i politycznych z Ambasady Kanady w Warszawie.