• Ostatnia zmiana 23.07.2019 przez Dział Współpracy Międzynarodowej

    Dział Współpracy Międzynarodowej

     

    Adres

    ul. Jana Kilińskiego 1
    15-089 Białystok
    prawe skrzydło Pałacu Branickich, pokój nr 100

     

    Pełnomocnik Rektora
    ds. Współpracy Międzynarodowej

    • Nadzór nad wdrażaniem Strategii Umiędzynarodowienia UMB na lata 2018-2020

    dr hab. Tomasz Hryszko
    e-mail:  tomasz.hryszko@umb.edu.pl

    Languages: Polish / English

    Kierownik

    • organizacja pracy Działu
    • inicjowanie nowych działań
    • pozyskiwanie środków na umiędzynarodowienie 

    z NAWA, MNiSZW i innych źródeł

    dr Tomasz Maliszewski 
    e-mail:  tomasz.maliszewski@umb.edu.pl
    tel:  85 686 52 21 

    Languages: Polish / English

    Samodzielny Referent

    • akredytacje zagraniczne

    mgr Ewa Worobiej
    e-mail:  ewa.worobiej@umb.edu.pl
    tel:  85 686 51 78

    Languages: Polish / English

    Samodzielny Referent

    • realizacja projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych
    • umowy międzynarodowe 

    mgr Jakub Marcin Wszeborowski
    e-mail:  jakub.wszeborowski@umb.edu.pl
    tel:  85 686 51 81

    Languges: Polish / English

     

    Samodzielny Referent 

    • wyjazdy zagraniczne pracowników naukowo-dydaktycznych, 

    studentów oraz doktorantów

    • goście UMB
    • praktyki studenckie realizowane w ramach umów międzynarodowych

     

    mgr Adam Brański

    e-mail: international@umb.edu.pl

    tel. 85 686 51 78

    Languages: Polish / English

    Starszy Referent

    • realizacja projektów dofinansowanych ze źródeł zewnętrznych
    • współpraca z absolwentami zagranicznymi

    mgr Urszula Roszkowska
    e-mail:  urszula.roszkowska@umb.edu.pl
    tel:  85 686 51 76

    Languages: Polish / English / Italian

    Starszy Referent

    • wyjazdy zagraniczne pracowników naukowo-dydaktycznych, 

    studentów oraz doktorantów

    • goście UMB
    • praktyki studenckie realizowane w ramach umów międzynarodowych

    mgr inż. Łukasz Lepionka
    e-mail:  international@umb.edu.pl
    tel:  85 686 51 76 

    Languages: Polish / English

    Starszy Referent

    • promocja międzynarodowa
    • współpraca międzyinstytucjonalna

    Mirkan Mikail Erol

    e-mail: mirkan.erol@umb.edu.pl
    tel. 85 686 51 80

    Languages: English / Turkish