VI edycja Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych - zapraszamy do udziału

24.11.2022 14:35

Zakład Biostatystyki i Informatyki Medycznej UMB zaprasza studentów studiów I stopnia do udziału w VI edycji Międzynarodowego Konkursu Umiejętności Statystycznych.

Konkurs jest zespołowy (1-5 osób). Zadaniem w konkursie jest przeprowadzenie badania (ankieta, doświadczenie, …) na dowolny temat i na jego podstawie przygotowanie plakatu naukowego w wersji elektronicznej.

Etap krajowy konkursu:

• Rejestracja zespołów do 15.12.2022 r. (zespoły reprezentuje nauczyciel)
    • Wysłanie plakatu do 10.01.2023 r.
    • Ogłoszenie listy laureatów konkursu w dniu 10.02.2023 r.
    • Gala wręczenia nagród planowania jest 15.04.2023 r.

Etap międzynarodowy konkursu:

• Prace laureatów pierwszych miejsc z każdej grupy wiekowej biorą udział we współzawodnictwie międzynarodowym.

dr Anna Milewska

Krajowy Koordynator Konkursu ISLP

mail: islp@pti.org.pl

strona konkursu: islp.edu.pl