Webinarium online pt. Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych

20.03.2023 11:07

Serdecznie zapraszamy na webinarium online pt. „Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych”, organizowane przez Grupę roboczą ds. społecznej odpowiedzialności uczelni, które odbędzie się w dniu 21 marca 2023 r., w godz. 11:00-13:00.

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną wyniki badania Diagnoza realizacji społecznej odpowiedzialności uczelni, przeprowadzonego wśród interesariuszy wewnętrznych uczelni, a także odbędzie się panel dyskusyjny z reprezentantami interesariuszy uczelni na temat wyzwań, przed którymi stoją polskie szkoły wyższe w zakresie realizacji zasad społecznej odpowiedzialności.

Przedstawicieli uczelni, będących sygnatariuszami Deklaracji SOU, a także członków Grupy roboczej zachęcamy do aktywnego uczestnictwa poprzez poniższy link ZOOM, który umożliwi zabranie głosu w sesji pytań i odpowiedzi.

Link do webinarium Społeczna odpowiedzialność polskich uczelni oczami interesariuszy wewnętrznych na platformie ZOOM

Osoby, które nie będą korzystały z ZOOM, mogą śledzić transmisję na żywo na kanale YouTube Minsterstwa Zdrowia lub Facebooku Ministerstwa Zdrowia, 21 marca 2023 r, od godz. 11:00.

Pod tymi linkami dostępne będzie także nagranie z wydarzenia po jego zakończeniu.