Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  UMB zaprasza na wrześniowe salony maturzystów Perspektywy 2023

  06.09.2023 09:38
  Autor: Administrator UMB

   

  Wrześniowy Salon Maturzystów to tradycyjny punkt startowy kampanii rekrutacyjnych. We wrześniu kilkanaście największych uczelni akademickich w Polsce gościć będzie uczniów ostatnich klas szkół średnich, którzy planować będą własne strategie w drodze na studia.

  Salon Maturzystów Perspektywy'23 to bogata porcja spotkań z ekspertami okręgowych komisji egzaminacyjnych (matura w odmienionej formule, wspólnej dla absolwentów liceów i techników), ze znakomitymi nauczycielami-praktykami, z nauczycielami akademickimi oraz pracownikami rekrutacji i studentami, z ekspertami rynku pracy.

  Dla wielu maturzystów Salon będzie pierwszą okazją poznania wielu uczelni, ich ofert programowych i systemu rekrutacji, okazją rozmowy ze studentami rekomendującymi swoje wcześniejsze wybory. To właśnie konfrontacje kandydatów z uczelniami stanowią bezcenny kapitał informacyjny dla uczestników wydarzenia, wystawców i organizatorów. 

  Uniwersytet Medyczny w Białymstoku będzie obecny na czterech wydarzeniach! W Lublinie, Warszawie i Olsztynie obecni będziemy na wspólnym stoisku pod hasłem „Studiuj w Białymstoku”. To część kampanii prowadzonej przez Urząd Miejski w Białymstoku z trzema największymi uczelniami w regionie (Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku). Podczas Białostockiego Salonu Maturzystów zapraszamy natomiast zarówno na samodzielne stoisko UMB, jak również prezentację Uczelni.

  TERMINY SALONÓW MATURZYSTÓW 2023, na którym będzie można zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku:

  • 5-6 września  LUBELSKI, Lublin- miejsce: Katolicki Uniwersytet Lubelski (w ramach akcji "Studiuj w Białymstoku")
  • 8 września  BIAŁOSTOCKI, Białystok- miejsce: Uniwersytet w Białymstoku
  • 14-15 września WARSZAWSKI, Warszawa- miejsce: Politechnika Warszawska (w ramach akcji "Studiuj w Białymstoku")
  • 22 września OLSZTYŃSKI, Olsztyn- miejsce: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski  (w ramach akcji "Studiuj w Białymstoku")

   

  https://salonmaturzystow.pl/2023/

   

  Serdecznie zapraszamy!

  Powrót