Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  Zapraszamy na Erasmus+ Intercultural Training!

  08.11.2023 13:35
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Drodzy Studenci,

  serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu Erasmus+ Intercultural Training szkoleniu dotyczącym komunikacji międzykulturowej, organizowanym w ramach Programu Erasmus+. Szkolenie prowadzone będzie w języku angielskim oraz będzie bezpłatne.

  Tematyka szkolenia

  W pierwszej części szkolenia uczestnicy zapoznają się z polską kulturą i obyczajami w kontekście międzykulturowym oraz poznają różnice między kulturą Polską a innymi typami kultur. Druga część szkolenia poświęcona zostanie tematyce zarządzania stresem, zwłaszcza w środowisku międzykulturowym. Uczestnicy zapoznają się z przyczynami powstawania stresu, jego objawami, a także z technikami radzenia sobie ze stresem.

  Kto może wziąć udział w szkoleniu?

  Szkolenie kierowane jest m.in. do: studentów przyjeżdżających na UMB w ramach Programu Erasmus+, opiekunów studentów przyjeżdżających, biorących udział w programie Erasmus+ Buddy, studentów zagranicznych studiujących na UMB w ramach English Division, Koordynatorów Programu Erasmus+ oraz polskich studentów UMB, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności przydatne przy ewentualnych przyszłych mobilnościach w ramach Programu Erasmus+.

  Jeśli jesteś zainteresowany tematyką międzykulturowości i chcesz zapoznać się z zagadnieniami związanymi z komunikacją w środowisku wielokulturowym, a także pragniesz rozwinąć swoje umiejętności językowe, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

  Termin i miejsce szkolenia

  Szkolenie odbędzie się 25 listopada 2023 r. (sobota) w godzinach 9:30 – 16:30.

  Miejsce: (ZMIANA) Sala nr 208, przy Welcome Centre i Biurze Programu Erasmus+ (prawe skrzydło Pałacu Branickich, pierwsze piętro), ul. Jana Kilińskiego 1.

  Jak wziąć udział?

  Aby wziąć udział w szkoleniu, prosimy o wypełnienie formularza, który znajdziecie Państwo w linku poniżej (formularz dostępny jest jedynie po zalogowaniu przez pocztę UMB).

  https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=hmZeLkAeyEOcBelhhEfljdoDGrhBwJ9Altc0md-xH89UMDhCT1U3QkxPMUs4U1ZLRkI3RFAxRVFWWS4u

  UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

  Po zakwalifikowaniu się na szkolenie otrzymają Państwo wiadomość z potwierdzeniem.

  Rejestracja uczestników trwa do 20 listopada 2023 r.

   

  Wydarzenie finansowane jest ze środków Wsparcia Organizacyjnego (OS) w ramach Programu Erasmus+

  W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Biurem Programu Erasmus+ (e-mail: katarzyna.gulinska@umb.edu.pl, nr tel. 85 686 53 37).

   

  Biuro Programu Erasmus+

  Dział Współpracy Międzynarodowej

   

  Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

   

  Powrót