Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  Webinar organizowany przez DWM odnośnie naboru do Programu im. Walczaka

  17.11.2023 15:38
  Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

  Informujemy o organizowanym przez Dział Współpracy Międzynarodowej webinarze w związku z otwartym naborem wniosków w programie im. Prof. Franciszka Walczaka ogłoszonym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej.

  Spotkanie online będzie miało charakter informacyjny i ma na celu przybliżyć szczegóły aplikowania w programie. Warto zaznaczyć, że formuła programu uległa rozszerzeniu na cały świat (wcześniej mobilności mogły być realizowane jedynie do ośrodków z USA). Ponadto, w tegorocznej edycji aplikować mogą przedstawiciele zarówno nauk medycznych, jak i nauk farmaceutycznych oraz nauk o zdrowiu. Wnioskodawcą w programie mogą być doktoranci, naukowcy i nauczyciele akademiccy z z ww. obszarów naukowych.

  Webinar odbędzie się 29 listopada 2023 r. o godzinie 15:00 (przewidywany czas spotkania ok. 1 godziny) i będzie realizowany na platformie MS Teams po wcześniejszych, internetowych zapisach, które dostępne są na stronie https://forms.office.com/e/tbaay2GJeA lub pod poniższym kodem QR. Osoby, które dokonały zapisu otrzymają e-maila z potwierdzeniem wraz ze szczegółami wydarzenia.

   

   

  Szczegółowe informacje o programie: https://nawa.gov.pl/naukowcy/program-im-walczaka

  Kontakt do koordynatora programu: e-mail: walczak@nawa.gov.pl tel. + 48 22 390-35-64

   

   

  Zachęcamy do udziału w Webinarium organizowanym przez DWM oraz aplikowania o środki w ramach programu Walczaka!

  W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu z p. Sylwią Klepacką, sylwia.klepacka@umb.edu.pl, tel. +48 85 686 51 80.

   

  Dział Współpracy Międzynarodowej

  Powrót