Zaproszenie na 87 Wiosenną Konferencję PTK oraz XVI Konferencję Kardiologii Polskiej

20.03.2024 11:24

Grafika reklamująca 87 Wiosenną Konferencję PTK i XVI Konferencję Kardiologii Polskiej. Zawiera datę, miejsce i nazwę wydarzenia.

W dniach 13-14 kwietnia 2024 roku UMB będzie gościć wybitnych kardiologów z całej Polski na 87 Wiosennej Konferencji PTK oraz XVI Konferencji „Kardiologii Polskiej”. Spotkanie odbywać się będzie w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

Podczas Konferencji świętowany będzie również Jubileusz 70-lecia Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Program naukowy został przygotowany przez najwybitniejszych specjalistów polskiej kardiologii i kardiochirurgii. Kilka ważnych i ciekawych zagadnień praktycznych zostanie zaprezentowanych w atrakcyjnej konwencji warsztatowej.

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego, prof. dr hab. Agnieszka Tycińska, z Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego UMB zaprasza na konferencję nie tylko kardiologów i kardiochirurgów, ale również rezydentów, lekarzy rodzinnych, internistów i studentów medycyny.

Dla studentów udział w Konferencji jest bezpłatny.

Strona internetowa 87 Wiosennej Konferencji PTK oraz XVI Konferencji „Kardiologii Polskiej”