Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  Zaproszenie na 87 Wiosenną Konferencję PTK oraz XVI Konferencję Kardiologii Polskiej

  20.03.2024 11:24
  Autor: Administrator UMB

  Grafika reklamująca 87 Wiosenną Konferencję PTK i XVI Konferencję Kardiologii Polskiej. Zawiera datę, miejsce i nazwę wydarzenia.

  W dniach 13-14 kwietnia 2024 roku UMB będzie gościć wybitnych kardiologów z całej Polski na 87 Wiosennej Konferencji PTK oraz XVI Konferencji „Kardiologii Polskiej”. Spotkanie odbywać się będzie w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

  Podczas Konferencji świętowany będzie również Jubileusz 70-lecia Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Program naukowy został przygotowany przez najwybitniejszych specjalistów polskiej kardiologii i kardiochirurgii. Kilka ważnych i ciekawych zagadnień praktycznych zostanie zaprezentowanych w atrakcyjnej konwencji warsztatowej.

  Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego, prof. dr hab. Agnieszka Tycińska, z Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych z Oddziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego UMB zaprasza na konferencję nie tylko kardiologów i kardiochirurgów, ale również rezydentów, lekarzy rodzinnych, internistów i studentów medycyny.

  Dla studentów udział w Konferencji jest bezpłatny.

  Strona internetowa 87 Wiosennej Konferencji PTK oraz XVI Konferencji „Kardiologii Polskiej”

   

   

  Powrót