Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności.
 • Aktualności

  16-18 maja 2024 UMB współorganizatorem największego kongresu immunologicznego w Polsce

  14.05.2024 05:44
  Autor: Administrator UMB

  Zaproszenie na kongresowe wykłady o ścisłych związkach immunologii z różnymi dziedzinami medycyny. 

   

  Ważna informacja dla naukowców, studentów i doktorantów oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi osiągnięciami nauki związanym z immunologią. W dniach 16-18 maja, tuż obok Pałacu Branickich, w Hotelu Gołębiewski będzie miał miejsce organizowany raz na trzy lata Kongres Polskiego Towarzystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej, odbywający się w tym roku pod patronatem Rektora Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. W Kongresie weźmie udział wielu wybitnych wykładowców z Polski i zagranicy, a jednym z gości konferencji będzie Pani Wiceminister Zdrowia, prof. dr hab. Urszula Demkow. Program kongresu jest bardzo bogaty i już od czwartkowego poranka (od godz. 9.00) aż do sobotniego popołudnia daje szansę na odnalezienie ulubionych sesji i tematów. 

  To naprawdę wyjątkowa okazja, by w jednym miejscu i czasie zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami immunologii doświadczalnej oraz roli zaburzeń immunologicznych między innymi w onkologii, alergologii, chorobach płuc, kardiologii, nefrologii i w wielu innych sytuacjach klinicznych. Program Kongresu można odnaleźć pod linkiem:  https://immunologia2024.pl/dokumenty/18KPTIDiK-Program.pdf. Więcej o Kongresie pod linkiem https://immunologia2024.pl/informacje/

  Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa.

  Osoby, które się zarejestrują się (albo na miejscu albo korzystając z linka  https://meeting24.eu/imm24-lista) otrzymają certyfikat uczestnictwa.

   

  Serdecznie zapraszamy.

   

  W imieniu Komitetu Organizacyjnego:

  prof. Marcin Moniuszko - przewodniczący

  prof. Ewa Jabłońska

  dr hab. Andrzej Eljaszewicz


  XVIII Kongres Towarszystwa Immunologii Doświadczalnej i Klinicznej 15-18 maja 2024

  Powrót