Dziękujemy za wspólny czas podczas Majówki integracyjnej UMB

23.05.2024 09:21

17 maja 2024 na terenie obiektu Korona Park odbyło się pierwsze po kilkuletniej przerwie spotkanie integracyjne, pod hasłem „Majówka UMB”, w którym wzięło udział 218 pracowników naszej Uczelni.

O godz. 16 uczestnicy majówki wyruszyli autokarami do Klewinowa, gdzie czekała na nich biesiada przy grillu i muzyce. Spotkanie było okazją do zapoznania osób pracujących w różnych jednostkach i niekiedy znających się wyłącznie z wymiany maili lub rozmów telefonicznych. Pogoda i nastroje bardzo dopisały, a wesołym rozmowom, integracji i wspólnej zabawie nie było końca.
    UMB zdecydowanie umie się bawić, dlatego śmiało możemy uznać majówkę za początek nowego cyklu corocznych spotkań integracyjnych. Dziękujemy wszystkim przybyłym za wspólną zabawę!

Zdjęcie grupowe pracowników UMB na majówce 17 maja 2024