Zapraszamy na wydarzenie - Giełda Dobrych Praktyk Projektowych UMB 10.06.2024

24.05.2024 13:30
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Szanowni Państwo,

w imieniu Prorektora ds. Nauki i Rozwoju, prof. dr hab. Marcina Moniuszko mamy zaszczyt zaprosić naukowców i doktorantów UMB do udziału w Giełdzie Dobrych Praktyk Projektowych, która odbędzie się 10 czerwca 2024 roku w godzinach 12:00-16:00 w Centrum Futuri. Wydarzenie to stanowi wyjątkową okazję do zapoznania się z projektami badawczymi UMB, a przede wszystkim z najlepszymi praktykami pozyskiwania grantów oraz nawiązania wartościowych kontaktów z innymi naukowcami UMB. Kierownicy projektów badawczych UMB przedstawią swoje doświadczenia i udzielą praktycznych porad dotyczących skutecznego aplikowania o zewnętrzne fundusze na realizację pomysłów naukowych.

Wstępny program wydarzenia

12:00 - 12:05 Otwarcie wydarzenia przez Prorektora ds. Nauki i Rozwoju prof. dr hab. Marcina Moniuszko

12:05 - 13:35 Prezentacje dobrych praktyk pozyskiwania grantów i realizacji projektów badawczych cz. I:

prof. dr hab. Anna Bielawska, prof. dr hab. Robert Bucki, prof. dr hab. Michał Ciborowski, prof. dr hab. Karol Kamiński, prof. dr hab. Barbara Malinowska, prof. dr hab. Marta Płońska-Brzezińska

13:35 - 13:45 Przerwa kawowa

13:45 - 15:00 Prezentacje dobrych praktyk pozyskiwania grantów i realizacji projektów badawczych cz. II:

dr hab. Andrzej Ejlaszewicz, dr hab. Mateusz Maciejczyk, dr hab. Ewelina Piktel, dr Dominik Cysewski, dr Paweł Sowa

15:00 – 15:30 Lunch networkingowy

15:30 - 16:00: Sesja projektowego „speed datingu” - konsultacje 1:1 z prelegentami, doświadczonymi kierownikami projektów UMB

W razie pytań prosimy o kontakt z Działem Rozwoju i Ewaluacji: dre@umb.edu.pl, tel. 85 686 51 16

Miejsce wydarzenia:

CENTRUM FUTURI

Ul. Jerzego Waszyngtona 15B (wejście C)

Sala konferencyjna nr 3.18

Poniżej znajdą Państwo mapkę dojazdową do miejsca wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Dział Rozwoju i Ewaluacji