• Aktualności

  Tworzymy wielką bazę Absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

  15.03.2021 07:45
  Autor: Administrator UMB

  Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB w ramach projektu „Od Akademii Lekarskiej do Uniwersytetu Medycznego. Dziedzictwo medyczne w Białymstoku” przygotowuje unikalne przedsięwzięcie - BAZĘ ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU.

  Elektroniczna baza dokumentować będzie wszystkich absolwentów naszej Alma Mater, którzy uzyskali dyplomy od 1955 roku. Ponadto każdy absolwent, który wyrazi zgodę, będzie przedstawiony w formie rozszerzonego biogramu. W związku z tym zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszystkich Absolwentów o wypełnienie załączonego formularza i odesłanie go do Muzeum Historii Medycyny i Farmacji UMB.

  Baza Absolwentów udostępniona będzie w kiosku multimedialnym, znajdującym się w Auli Nobilium UMB. Aula Nobilium to najnowsza przestrzeń w Pałacu Branickich, która przygotowywana jest z myślą o naszych Absolwentach. W XVIII wieku pomieszczenie to wchodziło w skład pokoi królewskich. Utrzymane było w kolorze królewskiej czerwieni – karmazynu. W 2020 roku w wyniku prac renowacyjno-remontowych przywrócono dawny wygląd apartamentu.

  Aula Nobilium będzie swoistym skarbcem dziedzictwa akademickiego UMB, w którym każdy Absolwent będzie uhonorowany.

   

  FORMULARZ ABSOLWENTA (do wypełnienia)  

   

  Wypełniony i podpisany formularz (w wersji elektronicznej – plik WORD)  prosimy przesłać  na adres e-mail: muzeum@umb.edu.pl. W treści maila prosimy podać imię i nazwisko zaś w formularzu  wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych – RODO (wstawiając znak X w niebieskich polach) .

  Prosimy również o przesłanie fotografii portretowej (400x600 JPG  lub w środowisku pracy - (co najmniej 1920-1080 JPG). 

   

  Powrót