Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Klub Studencki "CoNieCo".
 • Ostatnia zmiana 03.11.2023 przez CoNieCo

  Klub Studencki "CoNieCo"

   

   

  Witamy Cię na stronie

  Klubu Studenckiego

  "CoNieCo"

   

  Klub "CoNieCo" jest jedną z najstarszych organizacji działających przy Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Narodził się w 1958, czyli zaledwie 8 lat po założeniu uczelni. I choć niewiele jesteśmy w stanie powiedzieć o ówczesnym funkcjonowaniu "piwniczki", jedno nie ulega wątpliwości- już od początku istnienia zajmujemy się ubarwianiem środowiska akademickiego.


  Nasza działalność polega głównie na organizacji spotkań rozrywkowo-artystycznych, imprez i koncertów. Niektóre z wydarzeń są w całości realizowane przez członków klubu, począwszy od tworzenia i występowania. Inne wymagają natomiast zaangażowania licznej braci studenckiej oraz pracowników uczelni.

  Nie sposób nie wspomnieć o najważniejszym.
  Klub "CoNieCo" to przede wszystkim miejsce spotkań. Tworzy je grupa przyjaciół i dobrych znajomych, którzy oprócz wiedzy i umiejętności, chcą wynieść ze studiów wyjątkowe wspomnienia.

  Właśnie dlatego, nieprzerwanie od 65 lat, nie dajemy ponieść się rutynie, zapewniając rozrywek nie tylko sobie, ale i całej uczelnianej społeczności.

   


  Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy Cię serdecznie do przejrzenia wszystkich zakładek na naszej stronie.

  Zapraszamy również do zakładki "Aktualności", która przeniesie Cię na naszą facebookową stronę. Znajdziesz tam informacje o wszystkich organizowanych przez nas w najbliższym czasie wydarzeniach.

   

  Do zobaczenia w "CoNieCo"!