Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. O nas.
 • Ostatnia zmiana 03.11.2023 przez CoNieCo

  O nas

  KIM JESTEŚMY ?


  Jedyną w swoim rodzaju, nie dającą się opisać jednym zdaniem mieszanką osobowości i charakterów.
  Dlatego też, każdego przedstawimy osobno.

   

  Oto nasi Klubowicze:


   

  Stanisław Busiński
  Staś

  Andrii Pluzhnyk
  DżejDżej

  Olga Jankowska
  Olga

  Nasz kierownik.

  Chciał się zajmować zaklinaniem węży i kobiet, jednak słuchają się go tylko klubowe kable. Jako jedyny w klubie wie co gdzie wchodzi i wychodzi. Gdyby nie był na lekarskim, zajmowałby się browarnictwem, pokazując, że pracę można łączyć z pasją.

  Zastępca kierownika. 
  (czyt. z ukraińskim akcentem) Kierownik czuje się zagrożony, bo zawsze jest Ukrainiec na jego miejsce. Na jasełkach tak wczuł się w rolę Jezuska, że przyszedł tylko w pieluszce. Częściej spotkasz go przed niż w akademiku. Jako sportowiec stosuje bardzo restrykcyjną dietę tuńczykowo-szlugową.

   

  Kierowniczka artystyczna z wizją musicalowych Schodków.  Jako pierwsza postanowiła przenieść dźwięki piwniczki na papier, przez co uniemożliwiła kolejnym pokoleniom udawanie, że umieją ją grać. Może cię zaskoczyć - choć wygląda na delikatną, bije nie tylko w klawisze.

   

  Igor Jaroszewicz
  Igor

  Wiktoria Ciok
  Wiksa

  Klaudia Bałdyga
  Klaudii B

  Kierownik techniczny.

  Wszędzie chodzi ze swoją małą, białą, uśmiechniętą chmurką. Kręci kablami jak pijany wujek panną młodą na weselu. W cekinowych spodniach z Zary wygląda lepiej niż twoja dziewczyna. Sercem jest z Warmii, ale zdolności alchemiczne posiadł na Podlasiu. Szwagier każdego klubowicza.

   

  Klubowy skarbnik.

  Usłyszycie ją z daleka, jak nie wiadomo o co jej chodzi to chodzi o położnictwo. Obroni cię przed typami spod ciemnej gwiazdy, ale nie przed gołębiami.  Trenuje amatorsko skoki przez płoty. 

   

  Matka młodych.

  Zaszczytna i ze Szczytna. Młodzi nazywają ją "mamą", toteż specjalnie dla nich uczy się stepować.  Jej limuzyna stoi pod Auchan częściej niż pod jej domem. Nie lubi narzekania, które kwituje zwyczajowo swoim unikatowym tekstem "Pupci dupci". Ćwiczy amerykański akcent, bo w przyszłości zostanie bogatą żoną Hollywood.

   

  Julia Bogusz
  Pomusz

  Zuzanna Bonk
  Żużu

  Andrii Zahorodnii
  Andrii

  Sympatyczna, kochana, pełna miłości – w końcu nie bez powodu nazywają ją pomusz. Z każdych resztek wyczaruje danie na wagę złota. Pomusz w kuchni, a dostaniesz to na co masz ochotę – głodny od niej nie wyjdziesz. Najlepszą pizze robi o 3 w nocy.

   

  Ekspertka od klubowych social mediów, naczelna fashionistka klubu. Jest naszym paparazzi. Jeśli ktoś oznacza cię na instagramie to na pewno ona. Sprawi, że w naszym klubie zawsze będzie ARTYCZNIE.

   

   

  Po emigracji Leszcza, do klubu imigrował Andrii. Jeśli znajdziecie kiedyś w herach zgubiony portfel to pewnie jego. Aspirujący stand-uper, utalentowany tancerz o czarującym uśmiechu. Legendarny prowadzący „Koła Obostrzeń”. Chodzą słuchy, że kiedyś nauczy się polskiego.

   

  Urszula Poślada
  Drakula

  Magdalena Wadowska
  Magda

  Aleksandra Pilichowska
  Ola

  Jakie czasy taki Stańczyk, w tym wypadku matka młodych, zatroskana losem swoich pociech i klubu. Zarażająca swoim dobrym humorem, kreatywna i z uśmiechem zawsze od ucha do ucha. Marzyła o byciu Siergiejem i spełnia to marzenie na każdych schodkach.

  Utalentowana dusza artystyczna, pierwsza gitara w ConieCo, która potrafi zagrać więcej niż Kaczmarskiego. Najlepszy kompan do rozmowy o roślinkach. 

  Skrzydłowa każdego klubowicza. Potrzyma za rękę w trudnej chwili i odprowadzi do domu mimo braku orientacji w terenie. Jest swego rodzaju ostoją, a raczej podpórką. Dziewczyna typu kieszonkowa.

   

  Gosia Gieniusz
  Gieniusz

  Kazimiera Śpiołek
  Kazia
  Natalia Sadlik
  Natasza

   

  Marzy o helikopterze, ale jak na razie jedyny hlikopter, jaki funduje jej klub, to ten w głowie. Pani Kanapka. Dla klubu zrobi wszystko - wykopie swojej starej z ogródka 3 krzaki mięty, a nawet dowiezie taksą własnej produkcji lód (w kostkach). Studiuje ratownictwo medyczne, nas za to ratuje w każdej podbramkowej sytuacji.

   

   

  Człowiek o dwóch odzieniach: w skeczach - szpile i miniówa, prywatnie - klapki i szlafrok krótki damski corgi/lis. Na scenie "wow, co za laska", na zebraniach "ej, masz żelazko?".

  Na widok jej długich nóg kurtyna opada, portiernia musi wstrzymywać tłumy z agencji modelinogwych, a profesorowie endokrynologii nawracają się na ortopedię. Fajna dziewczyna z niej.

   

   

  Niech nie zwiodą was blond włosy, jej zainteresowania poza kabaretem to konie, karate i wojsko. Wiemy, że gdyby nastała taka potrzeba, to otoczyłaby CoNieCo okopami. Na scenie stoi, nikogo się nie boi. Równie sprawnie żartuje co kopie. Nasza klubowa stylistka włosów -  zaplecie warkocze jak nikt inny.

   

    

  Martyna Lipińska
  Ptysia

   
   

   

  Tak miło i serdecznie przytula, że aż łamie ci żebra. Gotuje, maluje, fotografuje, masuje i obcina włosy, a to wszystko jeszcze zanim otworzy rano oczy. Dzięki niej scenografia w końcu nie jest jako tako, tylko co nie co. Po morzach nielegalnej kinematografii żegluje niczym najlepszy pirat. Nasze klubowe ciasteczko. Siostra każdego klubowicza, a z jednym nawet dzieli nazwisko.