Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Kabaret SCHODKI.
  • Ostatnia zmiana 22.01.2019 przez CoNieCo

Kabaret SCHODKI

Kurtyna! Światła! Schodki!

Czyli?

Kabaret autorstwa własnego. Nasze flagowe wydarzenie odbywające się cyklicznie trzy razy do roku (w listopadzie, lutym i maju) w piwniczce Domu Studenta nr 1- siedzibie Klubu Studenckiego "CoNieCo". Forma kabaretowa wyewoluowała z tzw. "Spotkań pod Schodkami" (ale o tym już w innej zakładce) i przyjęła skróconą nazwę "Schodki".

Historia występów na klubowej scenie jest równie długa, jak całe dzieje naszej organizacji. Właśnie dlatego "Schodki" to tak wyjątkowe i bogate w zwyczaje wydarzenie. A co najważniejsze.. czasochłonne i angażujące. Możecie być przekonani, że legendarny "Piątek Schodkowy" jest jednym z wielu elementów całości. Oprócz pisania skeczy i piosenek, wykonujemy scenografię oraz przygotowujemy salę główną od strony technicznej. Pamiętamy też o tradycji. W czwartki gotujemy bigos, śpiewamy nasz hymn ''Piwniczkę'' i oficjalnie witamy świeżo upieczonych klubowiczów. Niektórzy przygotowują się też intensywnie do soboty, ze szczególnym uwzględnieniem klubowej garderoby. :)

Efekt wspólnej twórczości prezentujemy w piątek szerokiej i wymagającej publiczności- studentom i pracownikom UMB.

Przyjdź i przekonaj się sam!

Najbliższe schodki już wkrótce.

PSST! Nie zapomnij! Po kabarecie impreza w Klubie "CoNieCo" trwa do białego rana :)