• Ostatnia zmiana 25.06.2017 przez CoNieCo

Kabaret SCHODKI

Kurtyna! Światła! Schodki!

Czyli?

Kabaret autorstwa własnego. Nasze flagowe wydarzenie odbywające się cyklicznie w piwniczce Domu Studenta nr 1 - siedzibie Klubu Studenckiego "CoNieCo".

Historia występów na klubowej scenie jest równie długa jak całe pradzieje naszej organizacji. Forma kabaretowa wyewoluowała z tzw. "Spotkań pod Schodkami" (ale o tym już w innej zakładce :)) i przyjeła skróconą nazwę "Schodki".

Trzy razy do roku: w listopadzie, lutym i maju zamykamy się w naszej piwniczce aby pisać własne skecze i piosenki, które w "Schodkowy Piątek", wystawiane są na głównej scenie przed szeroką i wymagającą publicznością  - studentami i pracownikami UMB.

Mamy przy tym wiele frajdy (szczególnie coś na ten temat wie sekcja kuchenna :>), ale nie możemy zapominać, że widzowie również mają się dobrze bawić, dlatego dokładamy wszelkich starań by prezentowany humor oscylował w okolicach najwyższego poziomu :D

Przyjdz i zobacz to na własne oczy!

Najbliższe schodki już wkrótce.

PSST! Nie zapomnij! Po kabarecie impreza w Klubie Co nie Co trwa do białego rana :)