Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Grupa BUM.
 • Ostatnia zmiana 23.12.2022 przez Dział Spraw Studenckich

  Grupa BUM

  GRUPA BUM - (BUM- Białostocki Uniwerek Medyczny aka Bardzo Udany Melanż) została zrodzona w głowach grupy przyjaciół w myśl idei: "Niech pozostanie po nas ślad wspomnienia z tamtych, dawnych lat..." początkowo jako grupa organizacyjna sławetnej wówczas imprezy "WIELKA INTEGRAJA BUMu" z 2010r. której przyświecała myśl pojednania rodu lekarskiego i stomatologicznego...
  Szybko zrozumieliśmy, że nasza inicjatywa ma MOC, która jest zdolna połączyć wszystkich zdrowo(tnie) zakręconych z całej naszej Alma Mater.
  Dokładnie nie sposób przypomnieć sobie momentu kiedy udało nam się stworzyć "coś z niczego" i pojedyncza "Integraja" przerodziła się w cykl eventów tematycznych na najwyższym poziomie . Do tej pory udało nam sie zorganizować, przy Waszym ogromnym udziale kilkanaście potężnych imprez, co zagrzewa nas do ogarnięcia kolejnych wyjątkowych i niepowtarzalnych przedsięwzięć, z masą szalonych atrakcji i pomysłów. Kto nas zna wie, że inwencji ani zapału nie brakuje, a niesieni waszą aprobatą i energią, chcemy przekraczać kolejne granice dobrej zabawy i zadawać kłam opinii o tym, że studenci Medyka są sztywni, nudni i nieciekawi. Naszym poczynaniom przyświeca prawda uniwersalna - "Egzamin Można Powtórzyć, Imprezy (z BUMem) Powtórzyć Się Nie Da"
  Naszą siedzibą są podziemia jednego z budynków naszej uczelni (Coll.Universum) gdzie mieści się legendarny studencki klub Herkulesy, który jest odskocznią od codziennej rutyny i miejscem gdzie dzieją się nasze BUMbastyczne cuda.
  Grupa BUM to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą i którym przyświeca cel zjednoczenia braci studenckiej ku pozytywnej stronie studiowania wykracząjacej poza ramy marazmu nauki.
  Nie wierzysz ? Śledź nasz fanpage, wpadnij na najbliższą imprezę, przyjmij od nas potężną dawkę pozytywnej energii i przekonaj się sam.
  BUM - By Było Syto !!!

   

  Skład zarządu:

  Przewodnicząca: Katarzyna Anikiej
  Wiceprzewodniczący: Maciej Łapiński
  Sekretarz: Katarzyna Maciorkowska

   

  Kontakt:

  email: bum.grupa@gmail.com

   

   

  Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku