Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. PKS - Przegląd Kapel Studenckich.
  • Ostatnia zmiana 16.01.2019 przez CoNieCo

PKS - Przegląd Kapel Studenckich

Małe co nieco dla muzyków

Krótko mówiąc: PKS

Przegląd Kapel Studenckich to wydarzenie kierowane do młodych zespołów z całej Polski. Dotychczas, poza nagrodami rzeczowymi muzycy rywalizowali o możliwość wystąpienia na Medykaliach UMB oraz nagrania audycji w Radiu Białystok. Podczas konkursu ze sceny dobiegają głównie ciężkie brzmienia, ale każdy znajdzie coś dla siebie.

PKS to przede wszystkim dobra zabawa i mnóstwo korzyści.  Młodzi muzycy mogą zaprezentować się szerszej publiczności, a my mamy okazję posłuchać dobrej muzyki i świetnie się bawić. A co najważniejsze: nabywamy nowych znajomości i po przeglądzie bawimy się wspólnie do białego rana!

Wydarzenie odbywa się cyklicznie w kwietniu, po więcej informacji zapraszamy do zakładki "Aktualności".