• Ostatnia zmiana 04.01.2018 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe "Radioaktywni" przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

     

    prof. dr hab. n. med. Janusz Myśliwiec

     

    Opiekun Koła:

     

    mgr Marcin Hładuński

     

    Przewodniczący Koła:

     

    Aleksandra Jankowska, elektroradiologia III rok I stopień

    e-mail: jankowska.aleksandra7@o2.pl

    tel.: 501436119

     

    Profil prac naukowych:

     

    Prace badawcze z zakresu diagnostyki obrazowej i medycyny nuklearnej.

     

    Lista członków:

     

    1. Aleksandra Jankowska, elektroradiologia III rok I stopień
    2. Maria Szyrenos, elektroradiologia III rok I stopień
    3. Julia Siergiejczyk, elektroradiologia III rok I stopień
    4. Aleksandra Filipowicz, elektroradiologia III rok I stopień
    5. Monika Baranowska, elektroradiologia III rok I stopień
    6. Sara Wiśniowiecka, elektroradiologia III rok I stopień
    7. Angelina Magnuszewska, elektroradiologia III rok I stopień
    8. Aleksandra Kawiecka, elektroradiologia III rok I stopień
    9. Bartosz Korniejczyk, elektroradiologia III rok I stopień
    10. Maciej Samusik, elektroradiologia II rok II stopień
    11. Maciej Witkoś, elektroradiologia II rok II stopień
    12. Patryk Sulmiński, elektroradiologia I rok II stopień
    13. Kacper Polak, elektroradiologia I rok II stopień
    14. Justyna Durzyńska, elektroradiologia I rok II stopień
    15. Adam Fiłończuk, elektroradiologia I rok II stopień
    16. Anna Skręta, elektroradiologia I rok II stopień
    17. Patrycja Tomaszewska, elektroradiologia I rok II stopień
    18. Elwira Wyczółkowska, elektroradiologia I rok II stopień
    19. Joanna Kozłowska, lekarski IV rok
    20. Michał Żamojtuk, elektroradiologia II rok I stopień
    21. Kinga Choromańska, elektroradiologia I rok II stopień
    22. Aleksandra Martyna Rybaczek, lekarski VI rok
    23. Magdalena Antonowicz, elektroradiologia II rok I stopień
    24. Radosław Waśko, elektroradiologia II rok I stopień
    25. Ewelina Dołżyk, elektroradiologia II rok I stopień
    26. Katarzyna Patrejko, elektroradiologia II rok I stopień