• Ostatnia zmiana 04.02.2017 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Studenckie Koło Naukowe "Radioaktywni" przy Zakładzie Radiologii

     

    Kierownik jednostki organizacyjnej:

    prof. dr hab. n. med. Urszula Łebkowska

     

    Opiekun Koła:

    mgr Ewa Pasieka

     

    Przewodniczący Koła:

    Aneta Metelska, elektroradiologia III rok I stopnia

    e-mail: aneta.metelska.am@gmail.com
    tel.: 501450527

     

    Profil prac naukowych:

     

    Prace badawcze oraz prace poglądowe z zakresu diagnostyki obrazowej. 

     

    Lista członków:

     

    1. Aneta Metelska, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    2. Tomasz Latoszek, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    3. Diana Martonik, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    4. Piotr Nowak, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    5. Emilia Płoszczuk, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    6. Kacper Polak, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    7. Patrycja Tomaszewska, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    8. Elwira Wyczółkowska, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    9. Patryk Sulmiński, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    10. Anna Skręta, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    11. Justyna Durzyńska, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ
    12. Bartosz Korniejczyk ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    13. Monika Baranowska, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    14. Julia Siergiejczyk, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    15. Aleksandra Filipowicz, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    16. Maria Szyrenos, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    17. Aleksandra Jankowska, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    18. Ewelina Grodzka, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, I STOPIEŃ
    19. Magdalena Antonowicz, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ
    20. Radosław Waśko, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ
    21. Michał Żamojtuk, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ
    22. Aleksandra Martyna Rybaczek, LEKARSKI, V ROK
    23. Maciej Samusik, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, II STOPIEŃ
    24. Maciej Witkoś, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, II STOPIEŃ
    25. Maria Telejko, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, II STOPIEŃ
    26. Magdalena Wiska, ELEKTRORADIOLOGIA, II ROK, II STOPIEŃ
    27. Wojciech Kowalewicz, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ
    28. Katarzyna Patrejko, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ
    29. Ewelina Dołżyk, ELEKTRORADIOLOGIA, I ROK, I STOPIEŃ

    30. Klaudia Murzyn, ELEKTRORADIOLOGIA, III ROK, I STOPIEŃ