• Ostatnia zmiana 29.04.2017 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

    Ranking 2015/2016

     

    Kategoria CHIRURGIA

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej i Plastycznej

    II miejsce -  Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Kardiochirurgii

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chirurgii Naczyń i Transplantacji

     

    Kategoria CHOROBY WEWNĘTRZNE

    I miejsce -  Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy I Klinice Nefrologii i Transplantologii z Ośrodkiem Dializ

     

    Kategoria FARMACJA I MEDYCYNA LABORATORYJNA

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe Farmacji Społecznej przy Zakładzie Chemii Leków

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Farmakognozji

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Toksykologii

     

    Kategoria INTERDYSCYPLINRNA

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Dermatologii i Wenerologii

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Medycyny Regeneracyjnej i Immunoregulacji

     

    Kategoria NAUKI O ZDROWIU

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe Kliniki Rehabilitacji Dziecięcej z Ośrodkiem Wczesnej Pomocy Dzieciom Upośledzonym "Dać Szansę"

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe „Radioaktywni” przy Zakładzie Radiologii

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy  Zakładzie Biotechnologii Żywności

     

    Kategoria NAUKI PODSTAWOWE                    

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Patomorfologii Ogólnej

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Biofizyki

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakładzie Histologii i Embriologii

     

    Kategoria PEDIATRIA

    I miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Pediatrii i Nefrologii

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Onkologii i Hematologii Dziecięcej

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Pediatrii, Endokrynologii, Diabetologii z Pododdziałem Kardiologii

     

    Kategoria  STOMATOLOGIA

    I miejsce -  Interdyscyplinarne Studenckie Koło Naukowe Biochemii Stomatologicznej
    przy Zakładzie Stomatologii Zachowawczej

    II miejsce - Studenckie Koło Naukowe StuDentio przy Zakładzie Propedeutyki Stomatologii

    III miejsce - Studenckie Koło Naukowe przy Zakład Protetyki Stomatologicznej

     

    Serdecznie gratulujemy wszystkim Zwycięzcom!