Rekrutacja na UMB rusza 4 maja!

28.04.2022 14:19

4 maja 2022 roku rusza rejestracja na studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Przygotowaliśmy prawie 1000 miejsc na 16 kierunkach studiów!

Kierunki studiów na UMB 2022

Rejestracja na studia stacjonarne jednolite:
    od 4 maja do 7 lipca 2022r. (włącznie) - rejestracja, zapisy na kierunek/kierunki i dokonywanie opłat rekrutacyjnych

Rejestracja na studia niestacjonarne jednolite:
    od 12 lipca do 20 sierpnia 2022r. (włącznie) - rejestracja, zapisy na kierunek/kierunki i dokonywanie opłat rekrutacyjnych

Rejestracja na studia stacjonarne i niestacjonarne II stopnia:

od 1 do 14 września 2022r. - rejestracja, zapisy na kierunek/kierunki i dokonywanie opłat rekrutacyjnych (do 14 września włącznie).

Pełen harmonogram dostępny jest pod linkiem: https://www.umb.edu.pl/terminarz_rekrutacji

Rejestracji na studia dokonuje się w Internetowej Rejestracji Kandydatów

Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia zakładki Rekrutacja na głównej stronie Uczelni.

Biuro Promocji i Rekrutacji zachęca wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego:
    tel. 85 748 54 73, tel. kom. 506 374 319

e-mail: brip@umb.edu.pl
    Jesteśmy też dostępni online na czacie!