Szkolenie studentów technik dentystycznych i kierunku lekarsko-dentystycznego we Włoszech

26.01.2018 10:39

Na początku stycznia 2018 roku I grupa studentów UMB wzięła udział w szkoleniu w siedzibie firmy Zirkonzahn, we Włoszech, w ramach realizaji II edycji Projektu "Program rozwoju kompetencji studentów kierunku Techniki Dentystyczne i kierunku Lekarsko-Dentystycznego UMB". Opiekunem grupy była mgr Anna Kropiewnicka, a w wyjeździe uczestniczyli również: Prorektor ds. Studenckich prof dr. hab. Adrian Chabowski i Prodziekan Wydziału Lekarskiego dr hab. Teresa Sierpińska.

Projekt dotyczy kształcenia kompetencji informatycznych stosowanych w protetyce stomatologicznej, czyli CAD/CAM - komputerowo wspomagane projektowanie i wykonanie prac protetycznych.

Więcej o Projekcie