XVI Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki - zapraszamy

18.05.2018 11:18

Do 28 maja można zarejestrować udział w wybranych imprezach XVI Podlaskiego Festiwalu Nauki i Sztuki.

Wstęp na imprezy jest BEZPŁATNY, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na CZĘŚĆ wykładów, prezentacji oraz warsztatów obowiązują zapisy.

Więcej na http://podlaskifestiwal.pl.

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku zaprasza w ramach Festiwalu:

• 5 czerwca do Łomży w godzinach 10:00-14:00.  Zaprezentują się kierunki: Analityka Medyczna, Dietetyka. Fizjoterapia, Kosmeatolgia, Lekarski, Logopedia z Fonoaudiologią, Położnictwo.

Zapraszamy na I piętro w PWSPiI.

• 6 czerwca do Suwałk w godzinach 10:00-14:00. Zaprezentują się kierunki: Farmacja, Elektroradiologia, Lekarsko-Dentystyczny, Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne, Zdrowie Publiczne.

Zapraszamy do Parku Naukowo-Technologicznego

7 czerwca - Wielki Dzień Otwarty na Dziedzińcu Pałacu Branickich od 10:00 do 14:00

9 czerwca - Piknik naukowy na Stadionie Miejskim przy ul. Słonecznej od 10:00 do 15:00

Plan stadionu