Z diagnostą po zdrowie- Dzień Babci i Dziadka

14.01.2019 07:55

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję akcji profilaktycznej "Z Diagnostą po zdrowie. Dzień Babci i dziadka", które odbędzie się 19.01.2019r. w godzinach 12:00-16:00 w  Centrum Handlowe "Atrium Biała" przy ul.Czesława Miłosza 2.

Zapraszamy na:
    - pomiary glikemii przygodnej we krwi włośniczkowej
    - pomiary cholesterolu i triglicerydów
    - analizę składu ciała i pomiary ciśnienia tętniczego
    - pomiary spirometryczne
    - przeglądy jamy ustnej
    - pomiary nawilżenia skóry

Możecie Państwo skorzystać z bezpłatnych porad:
    - farmaceutycznych
    - podologicznych
    - stomatologicznych
    - kosmetologicznych
    - dietetycznych
    - profilaktyki udaru "Pokaż Dziadkom"
    - profilaktyki raka piersi i jąder

Zachęcamy również do odwiedzenia stanowiska rekrutacyjnego Akademii Przyszłości, a dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik dla dzieci.

Partnerzy: Atrium Biała, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, SKN "Dietetyk" UMB, IFMSA-Poland Oddział Białystok, Innowacyjny Kosmetolog, Medyk Białostocki, Młoda Farmacja Białystok, PTSS Białystok, SKN przy Zakładzie Medycyny Ratunkowej i Katastrof,
    Rebeca - podologia i kosmetologia, Akademia Przyszłości Podlaskie, Roche, Pizza Dominium, Polskie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych oddział Białystok, SAFF, Radio Akadera, Radio i 103i3fm, SCR Radiosupeł, Polskie Radio Białystok, Radio Akadera, TVP3 Białystok.

Zdrowie w modzie w każdym wieku!
    Wnuczku nie zwlekaj, zabierz babcię i dziadka!