14 maja 2024 rusza rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

25.04.2024 05:20

14 maja 2024 rusza rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zapraszamy do Szkoły Doktorskiej w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu w 3 dyscyplinach:

• nauk medycznych
    • nauk farmaceutycznych
    • nauk o zdrowiu.

Postępowanie konkursowe obejmuje ocenę predyspozycji kandydata do pracy naukowo - badawczej oraz egzaminy: z języka angielskiego i przedmiotu kierunkowego.

Predyspozycje do pracy naukowo - badawczej są oceniane na podstawie przedłożonego przez kandydata projektu badawczego i jego dotychczasowych osiągnięć.

Osoby ubiegające się o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej zobowiązane są do dokonania rejestracji elektronicznej i złożenia dokumentów w terminie: 14.05.2024r. - 24.05.2024r.

Szczegóły procesu opisane są w zakładce Rekrutacja- Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej

rekrutacja do szkoły doktorskiej umb