Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Sodalitas Expeditionum.
 • Ostatnia zmiana 02.03.2022 przez Administrator UMB

  Sodalitas Expeditionum

  Jesteśmy organizacją, która zrzesza tych "którym się chce" i to wszystkiego! Chce się poznawać świat, próbować nowych rzeczy, rozwijać, nawiązać przyjaźnie na lata. Wymieniamy się doświadczeniami, podróżujemy (w te podróże male i duże, nawet te wyimaginowane, nie dosłowne, po stronach powieści czy po hobby kolegów i koleżanek z organizacji).

  Naszymi celami jest propagowanie podróży jako sposobu spędzania wolnego czasu, pasji i rozwoju osobistego. Wspieranie zdobywania doświadczenia poprzez podróże i rozwijanie świadomości na ich temat. Chcemy uczyć naszych kolegów i koleżanki z uniwersytetu tworzenia stylu życia polegającego na balansie pomiędzy pracą, a życiem osobistym.

  Naszą misją jest również podtrzymywanie dobrego wizerunku Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku zarowno w kraju jak i na świecie.

  Wiemy jak trudno jest studiować, podtrzymywać relacje z rówieśnikami, rodziną i rozwijać swoje pasje, dlatego prowadzimy nasza organizacje w sposób, który nie wymaga od członków bezwzględnego i ciągłego wkładu czasu, jednak umożliwia realizacje naszych założeń.

  Łączy nas to, że jesteśmy medykami z przeświadczeniem że pasja do życia, do podróży i do poznania swiata jest niezbedna jesli chcemy być naprawde dobrzy w tym co robimy.

   

  Przewodniczacy organizacji: Mieszko Jeżyna

  Wiceprzewodniczący organizacji: Emilia Chowańska

  Skryba organizacji: Alicja Jelska

  Kontakt:

  Sodalitas.expeditionum@gmail.com

  Telefon: 662 356 465