Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Repozytorium materiałów dydaktycznych .
 • Ostatnia zmiana 23.02.2022 przez Centrum Doskonałości Dydaktycznej

  Repozytorium materiałów dydaktycznych

  Zapraszamy do korzystania z bazy wiedzy dostępnej na platformie Blackboard pn. Repozytorium Materiałów Dydaktycznych UMB. W sekcji o nazwie „Centrum Symulacji Medycznych” znajdują się materiały dydaktyczne niezbędne dla każdego studenta rozpoczynającego zajęcia w Centrum.  

  Dodatkowo każdy ze studentów, doktorantów oraz prowadzących dydaktykę może umieścić  własne niepublikowane materiały, które chce udostępnić do wglądu innym użytkownikom platformy. Mogą to być referaty, analizy własne w ramach realizowanych badań naukowych, ale także przykładowe pytania egzaminacyjne i inne materiały użyteczne szczególnie dla studentów.   

  Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi jak uzyskać dostęp do repozytorium, jak z niego korzystać oraz jak zamieścić materiały własne. Aby bez przeszkód korzystać z narzędzia konieczne jest posiadanie konta na platformie Blackborad oraz konta w Office 365. Aby zdeponować materiał należy zalogować się do Office 365 używając danych: 

  • studenci jako login nr albumu@student.umb.edu.pl, hasło takie jak do wirtualnej uczelni. Hasło można zresetować samodzielnie stosując się do instrukcji znajdującej się m.in. na stroniehttps://www.umb.edu.pl/pl/poczta

   

  Materiały dotyczące Repozytorium: