Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Aktualności 2021/2022.
  • Ostatnia zmiana 28.10.2021 przez Studenckie Towarzystwo Naukowe

Aktualności 2021/2022

Drodzy Studenci!

Link do głosowania na Członków Zarządu STN UMB:
    Głosowanie możliwe do godziny 19:00.
    Wyniki głosowania zostaną przedstawione na Walnym Zgromadzeniu Członków STN UMB o godzinie 19:30 na platformie zoom (link w kolejnym poście).

UZUPEŁNIAJĄCE WYBORY DO ZARZĄDU STUDENCKIEGO TOWARZYSTWA NAUKOWEGO
    UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU

Drodzy Studenci!

Chcielibyśmy poinformować o zbliżającym się terminie Walnego Zebrania Członków STN UMB, na którym zostaną przeprowadzone wybory uzupełniające do Zarządu Towarzystwa na kolejną kadencję.

Wybory do Zarządu odbędą się w czwartek, 28.10.2021 roku w godzinach 18.00 – 19.00.

Całość wyborów będzie miała formę ONLINE!

Wyniki wyborów zostaną ogłoszone podczas Walnego Zebrania Członków STN, które odbędzie się w również w czwartek 28.10.2021 roku o godzinie 19:30 w formie zdalnej.

Serdecznie zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w wyborach, zarówno biernego, jak i czynnego.

Kandydaci są proszeni o dokonanie rejestracji w formularzu pod adresem:  https://forms.gle/C4TuVWCwbvg1tWSP7

Na zgłoszenia czekamy do 26.10.2021 do godziny 23:59

Kandydaci, którzy nie spełnią wymogów formalnych lub ich kandydatura zostanie zgłoszona zbyt późno, nie mogą ubiegać się o stanowisko podczas głosowania.

Wszelkie linki umożliwiające głosowanie, uczestnictwo w Walnym Zebraniu Członków STN oraz spotkaniu Zarządu udostępnione zostaną na stronie aktualności STN na odpowiedniej podstronie www.umb.edu.pl oraz na fanpage Facebook - Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Kandydatem zastać może osoba, która spełnia następujące warunki:

1. W roku akademickim 2021/22 kontynuuje naukę jako STUDENT na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

2. Nie jest członkiem Zarządu innych organizacji istniejących na Uczelni.*

*z wyjątkiem osób, które współpracowały z Zarządem STN UMB podczas organizacji BIMC.

Do głosowania jest uprawniony każdy student, który w roku akademickim 2020/21 należał do Studenckiego Towarzystwa Naukowego.