Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Rekrutacja na podyplomowe studia z biostatystyki.
  • Ostatnia zmiana 04.09.2013 przez Medyk Białostocki

Rekrutacja na podyplomowe studia z biostatystyki

Do 20 września będzie trwała rekrutacja na bezpłatne studia podyplomowe pn."Biostatystyka - zastosowania statystyki w medycynie klinicznej, biologii i naukach o zdrowiu"

Rekrutacja rozpocznie się 5 września. Bezpłatne studia podyplomowe pn."Biostatystyka - zastosowania statystyki w medycynie klinicznej, biologii i naukach o zdrowiu" realizowane są w ramach projektu pn. Rozwój oferty kształcenia z wykorzystaniem technik "distance learning" na UMB współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Studia będą trwały w okresie od X 2013r. do VI 2014r., w trybie niestacjonarnym. Zajęcia w całości prowadzone będą w języku angielskim.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej: www.rok.umb.edu.pl oraz w Biurze Projektu:

Uniwersytet Medyczny w Białymstoku
    Dział Integracji Systemu Zarządzania