18 maja rozpoczyna się rekrutacja do Szkoły Doktorskiej 2020/2021

15.05.2020 13:00

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że 18 maja 2020r. rozpoczyna się rejestracja do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Zapraszamy do Szkoły Doktorskiej UMB w dziedzinie nauk medycznych i nauk o zdrowiu, w 3 dycyplinach:

- nauk medycznych

- nauk farmaceutycznych

- nauk o zdrowiu.

Rekrutacja on-line oraz składanie dokumentów trwa do 26 maja 2020 r.

Informujemy również, że w związku z sytuacją epidemiologiczną osoby ubiegające się o przyjęcie do Szkoły Doktorskiej zobowiązane są do dokonania rejestracji elektronicznej i dostarczenia drogą e-mailową podpisanych skanów projektów badawczych na adres: promocja @umb.edu.pl w terminie: 18.05.2020 r. - 26.05.2020 r.
    Termin i sposób złożenia pozostałych dokumentów wyznaczy Dyrektor Szkoły Doktorskiej. O terminie i sposobie złożenia dokumentów, kandydaci zostaną poinformowani poprzez zamieszczenie komunikatu na stronie internetowej Uczelni oraz drogą e-mailową, na adresy mailowe wskazane w rejestracji elektronicznej. Czas na dostarczenie pozostałych dokumentów wyniesie co najmniej 7 dni roboczych, licząc od dnia zamieszczenia na stronie internetowej Uczelni komunikatu.

Zapraszamy również do zapoznania się z instrukcją rejestracji elektronicznej.

Informacje w zakładce Rekrutacja Szkoła Doktorska