Ruszyła rekrutacja na studia anglojęzyczne na kierunku lekarskim

06.12.2022 08:55
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

Wraz z początkiem grudnia ruszyła rekrutacja na studia anglojęzyczne na kierunku lekarskim prowadzone przez Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat rekrutacji, które są dostępne pod poniższym linkiem:

Zasady rekutacji na studia w języku angielskim

Rekrutacja potrwa do 31 sierpnia 2023 r., a zajęcia rozpoczną się w październiku przyszłego roku.

Nasza Uczelnia jest otwarta na kandydatów z całego świata. W ubiegłej rundzie rekrutacyjnej uczelnia przyjęła 117 studentów z całego świata, często z odległych miejsc, takich jak: Indie, Mjanma, Nigeria, Zimbabwe, Kanada, Stany Zjednoczone, a nawet Trynidad i Tobago. Wraz z ponad 450 studentami English Division, wspólnie tworzymy umiędzynarodowioną wspólnotę UMB.

Dział Współpracy Międzynarodowej

Zdjęcie: ©Female Model - stock.adobe.com