Konkurs na prace przedwdrożeniowe w ramach projektu Inkubator Innowacyjności 4.0

16.10.2020 11:32
    Autor: BTT

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że na Uniwersytetcie Medycznym w Białymstoku trwa nabór projektów na prace przedwdrożeniowe w ramach programu Inkubator Innowacyjności 4.0.

Wnioski należy składać do 4 listopada 2020 r.

Prace przedwdrożeniowe mają obejmować badania stosowane lub prace rozwojowe mające na celu opracowanie nowego produktu lub usługi (urządzenia, leku, testu, itp.) lub podniesienie ich zaawansowania technologicznego/wdrożeniowego. W ramach projektu możliwe jest finansowanie:

1. Zakupu odczynników laboratoryjnych
    2. Zakupu materiałów eksploatacyjnych
    3. Zakupu drobnego sprzętu laboratoryjnego
    4. Zewnętrznych usług badawczych niezbędnych do realizacji prac przedwdrożeniowych
    5. Ochrony własności intelektualnej

Maksymalna kwota dofinansowania wniosku na UMB wynosi 50 tys. zł netto (61,5 tys. zł brutto - z VAT). Limit środków w ramach programu wynosi ok. 390 000 zł.

Rekomendujemy, aby projekty trwały maksymalnie 12-18 miesięcy.

Wnioski należy składać do Biura Transferu Technologii UMB w formie elektronicznej na adres btt@umb.edu.pl oraz podpisane w formie papierowej.

Szczegóły konkursu, regulamin i dokumentacja konkursowa znajdują się na stronie http://ii40.instytutpb.com/

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Biuro Transferu Technologii UMB