Rekrutacja na zajęcia online prowadzone przez światowej sławy eksperta - Profesora Mariusza Ratajczaka

25.03.2021 15:13
    Autor: Dział Współpracy Międzynarodowej

UWAGA STUDENCI WSZYSTKICH LAT STUDIÓW

KIERUNKU LEKARSKIEGO

Zapraszamy do udziału w eksperckich zajęciach pn. „Czy w naszych organizmach możemy jeszcze znaleźć komórki macierzyste podobne do zarodkowych komórek macierzystych?” prowadzonych przez światowej renomy Profesora Mariusza Ratajczaka z James Graham Brown Cancer Center, University of Louisville.

Zajęcia prowadzone będą w języku angielskim.

Biogram Profesora Mariusza Ratajczaka znajduje się w załączeniu.

Terminy:

13.04.2021 r. godz. 15:00 – 16:30 (część I – wykład)

15.04.2021 r. godz. 15:00 – 16:30 (część II – seminarium)

Zajęcia zostaną przeprowadzone w trybie online. Szczegóły zostaną przekazane osobom, które prześlą zgłoszenia.

UWAGA: zgłoszenie dotyczy jednocześnie obu części. Nie ma możliwości zgłoszenia się na jedną z obu części zajęć. Wynika to z uwarunkowań projektu realizowanego pod nadzorem NCBR.

O zakwalifikowaniu zdecyduje kolejność zgłoszeń oraz znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (na podstawie oświadczenia).

Wypełniony formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie należy:

• dostarczyć do Działu Projektów Pomocowych UMB za pośrednictwem Kancelarii Ogólnej (lewe skrzydło Pałacu Branickich) lub włożyć do skrzynki na dokumenty umieszczonej w holu przy Dziale Projektów Pomocowych (I piętro), ul. Kilińskiego 1, prawe skrzydło Pałacu Branickich

od 26 marca do 12 kwietnia 2021 w godzinach 7:30-15:30.

UWAGA! W przypadku wysłania skanu niezbędne będzie przekazanie oryginału zgłoszenia po zakończeniu procesu rekrutacji.

Osoby do kontaktu:

Organizacja zajęć: Joanna Zadykowicz, tel. 85 686-51-78, e-mail: joanna.zadykowicz@umb.edu.pl

Rekrutacja: Karolina Cylwik, tel.: 85 686-51-77, e-mail: zpu1@umb.edu.pl.

Dokumenty do pobrania:
    Formularz rekrutacyjny
    Oświadczenie o znajomości języka angielskiego

Regulamin uczestnictwa w Projekcie

Zajęcia realizowane są w ramach projektu „Program Zintegrowanego Rozwoju Jakości Kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku”.