Do 12 lipca trwa rejestracja na studia w UMB!

28.04.2023 16:50

Do 12 lipca 2023 trwa rejestracja elektroniczna na studia I stopnia oraz studia jednolite magisterskie na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Rejestracji należy dokonywać w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

Link do Internetowej Rekrutacji Kandydatów

Analityka Medyczna, Biostatystyka Kliniczna, Dietetyka, Elektroradiologia, Farmacja, Fizjoterapia, Higiena Stomatologiczna, Kosmetologia, Lekarski, Lekarsko-Dentystyczny, Logopedia z Fonoaudiologią, Pielęgniarstwo, Położnictwo, Ratownictwo Medyczne, Techniki Dentystyczne, Zdrowie Publiczne i Epidemiologia (NOWA FORMUŁA w większości ONLINE)

Szczegółowy harmonogram rekrutacji zawarty jest w zakładce Rekrutacja- Harmonogram Rekrutacji 2023.

Rejestracja na studia jednolite magisterskie oraz studia I stopnia trwa do 12 lipca 2023 roku.

Pierwsze listy zakwalifikowanych opublikujemy 14 lipca 2023 na stronie www.listyrankingowe.umb.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na rok akademicki 2023/2024.

Zapraszamy do kontaktu:

Biuro Promocji i Rekrutacji