Stacjonarne warsztaty z pisania wniosku projektowego Twinning Horyzont Europa 20.06 na UMB

06.06.2023 15:54
    Autor: Dział Rozwoju i Ewaluacji

Szanowni Państwo,

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia razem z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE (NCBR) zapraszają do udziału w Warsztatach na temat pisania wniosku projektowego Twinning w ramach WIDENINGU w Horyzoncie Europa.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie, 20 czerwca 2023 r. w godzinach od 11:00 do 17:00 na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, ul. Jana Kilińskiego 1, Białystok (Pałac Branickich, II piętro – Sala Senatu UMB).

Udział w warsztatach jest możliwy po rejestracji poprzez wysłanie maila na adres: hpk@pb.edu.pl i jej akceptacji przez organizatora.

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy do niezwłocznego zgłaszania się.

Warsztaty poprowadzi dr Karina Barantseva ekspertka z Działu Krajowego Punktu Kontaktowego NCBR. Przekaże ona praktyczną wiedzę na temat szczegółów pisania wniosku Twinning, doświadczenie w pisaniu poszczególnych części wniosku oraz przećwiczy rozpoznawanie prawidłowych i błędnych przypadków wypełniania wniosku. Będzie również możliwość przedyskutowania swoich wątpliwości oraz skonsultowania pomysłu na wniosek do Twinningu.

Wszelkich informacji związanych ze spotkaniem udziela Maria Szlachta, e-mail: maria.szlachta@umb.edu.pl.

Link do agendy warsztatów.

Zapraszamy do udziału!